Zamknij
REKLAMA

Internauta i list do redakcji: W Kruszwicy znów mamy bezdomnych.

09:08, 14.05.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

O problemie związanym z bezdomnymi napisała do nas Pani Monika. Mieszkanka zwróciła uwagę na śpiących na przystankach, często będących pod wpływem alkoholu ludzi.

- W naszym mieście zauważyłam problem bezdomnych, którzy są pod wpływem alkoholu i śpią na przystankach autobusowych bądź  ławkach na rynku - podaje pani Monika.


Jak przekonuje mieszkanka, taki obraz widać co rano na przystanku autobusowym na ulicy Kościuszki. Bezdomnemu towarzyszą butelki i resztki jedzenia oraz okropny zapach.


- Powinniśmy coś z tym zrobić. Słyszałam, że czasami po dwa razy dziennie wzywana jest karetka lub policja. Niestety obraz ten powraca. Proszę o pomoc i zainteresowanie się tym tematem - dodaje
internautka.

***
Podjęliśmy działania w sprawie. Do tematu będziemy powracać.
 

(P.B)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone