Zamknij
REKLAMA

OSP w Kruszwicy udostępniła zdjęcia z pożaru z 21 kwietnia

09:47, 14.05.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj
Płonące baloty słomy został ujęte w udostępnionej przez OSP w Kruszwicy galerii. Przedstawia ona zdarzenie z 21 kwietnia


- Dojazd na miejsce zdarzenia był utrudniony gdyż płonące baloty znajdowały się kilkaset metrów od drogi na podmokłej łące. Na miejsce zdarzenia udaliśmy się pieszo przez pole - podaje OSP w Kruszwicy.


Ogniem objęte było 58 balotów słomy. Na miejsce przybył także zastęp z JRG 1 Inowrocławia.

- Ogniem objęte było 58 balotów słomy. Nasze działania polegały na dozorowaniu oraz rozgarnięciu palących się balotów. Po godzinie 6.00 zostaliśmy zmienieni przez zastępy OSP z Rusinowa, Wróbli, Chełmc oraz Witowic, którzy dokończyli nasze działania - dodają strażacy.

Fot OSP w Kruszwicy

 

 

 

 

 
 

 

(P.B)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone