Zamknij
REKLAMA

XX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych już za nami

10:32, 14.05.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

Zawody modeli kartonowych mają bardzo długą tradycję. W Kruszwicy odbywają się już od dwudziestu lat.Konkurs wiązał się z możliwością zwiedzania wystawy w sobotę i niedzielę.

W ramach zawodów zostały rozegrane eliminacje modeli klas C NAVIGA do Reprezentacji na Mistrzostwa Świata 2018. Ponadto nagrody przydzielono także w ramach II Memoriału Tadeusza Grzelczaka.

Organizatorami imprezy jest Kujawsko-Pomorski Zarząd Wojewódzki LOK w Bydgoszczy, zarząd rejonowy LOK w Kruszwicy, CKiS "Ziemowit", Urząd Miejski oraz Gminny Klub Modelarski LOK.

(P.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone