Zamknij
REKLAMA

Oni wspierają Grę Terenową "Niepodległa": Venneker Polska Sp. z o.o.

17:31, 09.06.2018 | RED
REKLAMA

16 czerwca odbędzie się Gra Terenowa "Niepodległa" organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi "PrzeŻeJa". Prezentujemy sponsorów wydarzenia.

 

Venneker Polska Sp. z o.o.  jest spółką córką niemieckiego Przedsiębiorstwa Viehhandel Josef Venneker, które zajmuje się od ponad 45 lat skupem oraz sprzedażą zwierząt rzeźnych i hodowlanych oraz importem trzody chlewnej. Nasza oferta obejmuje zarówno skup i sprzedaż, jak również transport trzody chlewnej i bydła na terenie całej Europy. Import warchlaków realizowany jest w oparciu o naszych sprawdzonych kontrahentów z Danii.

Od samego początku oferujemy naszym klientom  fachowe i wyczerpujące doradztwo w zakresie hodowli i  sprzedaży tuczników.  Czynimy nie tylko to, co niezbędne, lecz też to, co konieczne, aby w pełni zadowolić naszych klientów!

 

(RED)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone