Zamknij
REKLAMA

Gopło zna najbliższych przeciwników: Najpierw Noteć potem Złotniki Kujawskie

16:42, 08.08.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

 

Po zapaści piłkarskiej i organizacyjnej Gopło Kruszwica podejmuje starania dotyczące walki w rozgrywkach ligowych. Najpierw w sparingu zmierzy się z Notecią Inowrocław. W sobotę natomiast z drużyną Piasta Złotniki Kujawskie.

Klub od ponad miesiąca borykał się z problemami organizacyjnymi. W czerwcu z dalszej pracy na rzecz klubu zrezygnowali działacze zarządu. Klubowi groziła likwidacja.

[POGODA]1533739251400[/POGODA]

W ubiegłym tygodniu znalazły się osoby, które zdecydowały się poprowadzić klub. W piątek wyłoniono nowy zarząd Gopła Kruszwica. W sobotę zdecydowano kto będzie trenerem drużyny, a w poniedziałek zorganizowano pierwszy trening. 

Zawodników czekają dwa mecze w najbliższym czasie. Pierwszy, sparing z Notecią Inowrocław odbędzie się dzisiaj (08.08.2018). Drugi w ramach rozgrywek ligowych, czeka nas w najbliższą sobotę. Gopło Kruszwica podejmie Piasta Złotniki Kujawskie. Mimo prośby o przesunięcie meczu, goście nie wyrazili na to zgody.

(P.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone