Zamknij
REKLAMA

Gopło Kruszwica pożegnało kilku piłkarzy. Jutro spotkanie w Złotnikach Kujawskich

13:03, 10.08.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj


W meczu wyjazdowym zawodnicy Gopła Kruszwica zmierzą się z drużyną Piasta Złotniki Kujawskie. Pierwszy ligowy pojedynek kruszwiczan już jutro na wyjeździe.

Ligowe zmagania kruszwiczanie rozpoczną od spotkania w Złotnikach Kujawskich. Piłkarze zmierzą się z tamtejszą drużyną Piasta.

Spotkanie poprowadzą Dominik Pruss (Bydgoszcz),  Aleksander Nowicki (Solec Kujawski) oraz Jarosław Klein (Bydgoszcz).

Klub Piłkarski Gopło Kruszwica w ostatnim czasie przeżywa sporo zmian. W ubiegłym tygodniu udało się wybrać nowy zarząd oraz trenera pierwszej drużyny. Wczoraj natomiast dobiegły końca sprawy związane z transferami.

[POGODA]1533898798577[/POGODA]

Z Gopłem Kruszwica pożegnał się Mikołaj Ruta, jeden z autorów awansu drużyny do IV ligi (przeszedł do macierzystej Cuiavii).

W ostatnich dniach w barwach klubu nie zagrają też Dominik Kostrzak, Szymon Skalski oraz Bartosz Wiatr, którzy grać będą w inowrocławskiej
Goplanii. Pierwszy z nich do inowrocławskiego klubu trafił na zasadzie transferu definitywnego, z kolei pozostała dwójka została do klubu z ulicy Orłowskiej wypożyczona. 


(P.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

yyyyy???yyyyy???

0 0

Zdjęcie chyba nie na temat 15:40, 10.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RedakcjaRedakcja

0 0

Przekazujemy m.in. informacje na temat zmian w drużynie. 16:04, 10.08.2018


REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone