Zamknij

Lubienianka Lubień Kujawski-Gopło Kruszwica. Zapraszamy na relację z meczu

15:19, 18.08.2018 P.B Aktualizacja: 17:52, 18.08.2018
Skomentuj

Zapraszamy na drugi ligowy pojedynek. Tym razem kruszwiczanie udali się do Lubienia aby zmierzyć się z miejscową Lubienianką.

Po zwycięstwie z drużyną Złotnik Kujawskich Gopło Kruszwica udaje się na kolejny wyjazdowy pojedynek. Tym razem przeciwnikami kruszwiczan będą zawodnicy Lubienianki.

Zapraszamy na relację z meczu. Rozpocznie się ona o 16:00.

Skład Gopła na to spotkanie:
Michalak - Załęcki, Losik, Redmann, Gołdyn - Kurtysiak, Wojtarski, Rzewucki, Myśliwy - Burdziński, Sikorski

?

Relacja

1' - Gwizdek sędziego. Zaczynamy spotkanie w Lubieniu Kujawskim. To już drugie wyjazdowe spotkanie w którym uczestniczą kruszwiczanie. Skład Gopła Kruszwica podaliśmy powyżej.

5' - Obie drużyny grają w środku pola.

8' - Bez konkretnej sytuacji dla żadnej z drużyn.

10' - Nieudanym strzałem zakończyła się akcja gospodarzy.

13' - Szybka ofensywa kruszwiczan. Wywalczony rzut rożny dla Gopła.

14' - Strzał Myśliwego ale nad bramką gospodarzy!

17' - Rzut wolny dla Lubieni z 20 metrów ale bez wyniku. Skutecznie broni Michalak.

19' - Burdziński podaje do Sikorskiego. Co za emocje! Sikorski sam na sam z bramkarzem przeciwników ale niestety nie udało się. Byliśmy blisko zdobycia gola.

23' - Rzut rożny dla gospodarzy.

26'  - Burzliwa atmosfera na boisku. Sędzia wskazuje faulującego zawodnika Gopła.

27' - Gra znów toczy się w środku pola

28' - Kurtysiak sam na sam faulowany przez obrońcę. Sędzia daje tylko żółtą kartkę.

29' - Bardzo mało brakowało! Redmann z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę gospodarzy. To mogła być bramka!

32' - Kolejna szansa na zdobycie gola! Tym razem sięga po nią Burdziński, który z głowy próbuje trafić gola. Bramkę skutecznie broni bramkarz gospodarzy.

35 ' - Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na ich zawodniku.

40' - Kolejny strzał na bramkę gospodarzy. Niestety obok bramki piłkę posyła Burdziński.

45 - Znów próbuje Sikorski, ale w ostatniej chwili będąc w sytuacji sam na sam pogubił się.

45' i 2' doliczone - Koniec pierwszej połowy. Do szatni schodzimy z wynikiem na 0:0. Spory niedosyt. Mimo wielu dogodnych sytuacji Gopło nie zdobyło upragnionego gola.

46'  - Druga połowa spotkania. Zawodnicy wychodzą na boisko. Kto wygra w dzisiejszym pojedynku?

51' - Jakby mocniej gospodarze. Pierwsza poważna sytuacja drużyny z Lubienia i niestety tracimy bramkę na ich konto. 1:0 dla gospodarzy.

58' - Wiary nie tracą zawodnicy Gopła. Optycznie drużyna z Kruszwicy dłużej utrzymuje się przy piłce. Mimo utraty gola kontroluje grę.

62' - Zmiana w drużynie Gopła. Za Sikorskiego wchodzi Kujawa.

67' - Gra przenosi się na środek pola.

69' - Gopło z przewagą posiadania piłki.

75' - Bez zmian. Wciąż przegrywamy w Lubieniu.

80' - Kolejna zmiana. Z boiska schodzi Wojtarski. Za zawodnika wchodzi Pankowski. Zostało już tylko 10 minut do zakończenia spotkania.

81'- Szybka kontra gospodarzy. Strzał zza pola karnego ponad bramką.

82' - Mamy rzut różny. Rzewucki strzał głową. Piłka poszła ale nad bramką

84' - Szybka zmiana w drużynie gości. Na boisko wchodzi Derenda, który zmienia Burdzińskiego.
85' - Do zakończenia spotkania już tylko minut.

88' - Sytuacja dla gospodarzy. Na szczęście napastnik Lubieni został zatrzymany na spalonym.

90'- Arbiter dolicza 4 minuty.

W doliczonym czasie gry, tracimy drugą bramkę. Niestety przegrywamy pojedynek z gospodarzami 2:0.