Zamknij
REKLAMA

To był kosmiczny piknik! Dzieci oglądały gwiazdy w ramach półkolonii [FOTO]

11:17, 30.07.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

W lipcu kruszwicką Astrobazę odwiedziły, po raz kolejny, dzieci ze świetlicy   opiekuńczo-wychowawczą w ramach organizowanych półkolonii. Dzieci zwiedzały Astrobazę, prowadziły obserwację Słońca i uczestniczyły w projekcie dotyczącym poznania planet Układu Słonecznego.

- Maluchy nauczyły się piosenki o planetach i wykonały rysunki dla rodziców. W ramach spotkania ze starszą grupą przygotowano piknik z kiełbaskami. Najwięcej emocji jak zawsze wzbudziło wejście pod kopułę obserwatorium i ujrzenie teleskopu Meade LX 200. Starsza grupa zakończyła swój pobyt w Astrobazie wykonaniem projektu „Kosmiczny Piknik” - przekazują organizatorzy półkolonii.

Zajęcia dla najmłodszych przygotowała Ilona Dybicz oraz młodzież działająca w kole astronomicznym i absolwentami. 

(P.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone