Zamknij
REKLAMA

Taką wycieczkę zapamiętają na długo. Dzieci z Chełmc odwiedziły Kaszuby [FOTO]

18:46, 02.08.2018 | RED/NAD
REKLAMA
Skomentuj

W ramach zielonych wakacji, świetlica w Chełmcach oraz Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" zorganizowały dzieciom z Chełmc wycieczkę na Kaszuby.

W Stryszej Budzie dzieci były w Parku Miniatur, zwiedzały świat w ,,pigułce',Były pod wieżą Eiffla,przy słynnym londyńskim Big Benie,w starożytnym Egipcie,widziały słynnego Sfinksa i jeszcze  wiele miejsc świata.Następnie kolejką pojechały do Parku Gigantów, zwiedzały owady w rozm.XXL.i samolot TU-134A. 

Następnym punktem wycieczki był Szymbark wraz z przewodnikiem dzieci wraz z opiekunami poznały tragiczną historię Sybiraków.- Prawdziwym przeżyciem był pobyt w schronie przeciwlotniczym i inscenizacja prawdziwego nalotu lotniczego,widziały największy fortepian w Europie, dom stojący na dachu..Późnym wieczorem zmęczone, ale pełne wrażeń wróciły  do domu - podają organizatorzy.

(RED/NAD)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone