Zamknij
REKLAMA

"Święto Pieczonego Ziemniaka" w Przedszkolu Samorządowym nr 3 im.Ewy Lewańskiej

10:58, 08.10.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

 

4 października w ZSO Przedszkolu Samorządowym Nr 3 im. Ewy Lewańskiej w Kruszwicy odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. W jesiennym spotkaniu wzięły udział  dzieci wraz z rodzicami i zaproszeni studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jak co roku  dzieci  ze swoimi rodzicami wzięły  udział w konkursie na „Warzywną kukiełkę”.

Na wszystkich uczestników  jesiennego pikniku czekały  „ziemniaczane konkurencje”. Jedną  z nich były „wykopki”, wszyscy uczestnicy spotkania mieli za zadanie pozbierać ziemniaki porozrzucane na placu przedszkolnym. Wszystkim sprawiło to nie lada frajdę. Pozbierane ziemniaki zostały upieczone w ognisku.

 Zwieńczeniem imprezy było rozstrzygnięcie konkursu na „Warzywną kukiełkę” i wręczenie nagród ufundowanych przez wicemarszałka województwa kujawsko-pomorskiego  Dariusza Kurzawę.

Jak na piknik przystało nikogo nie ominął poczęstunek i wszyscy mogli spróbować upieczonych ziemniaków

(P.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone