Zamknij
REKLAMA

Rodzice czytali dzieciom. To już drugie takie spotkanie

18:44, 10.10.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

 

Tym razem placówkę odwiedziła Pani Karolina Czajkowska. Przeczytała ona bajkę  Siergieja Michałkowa pt. „Nie płacz Koziołku.”

- Po wysłuchaniu porozmawialiśmy o przyjaźni, koleżeńskiej pomocy i współpracy dla osiągnięcia jednego celu. Pani Karolina przygotowała dla wszystkich niespodziankę – kartonowy domek do pomalowania, wraz z figurkami, taki jak ten, w którym bohaterowie ucztowali po uratowaniu Koziołka, a także słodką przekąskę. To był miło i pracowicie spędzony czas. Bardzo dziękujemy pani Karolinie - podaje ZSO w Kruszwicy.

fot. ZSO w Kruszwicy

(P.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone