Zamknij
REKLAMA

Z torbą podróżną udał się na "zakupy"

10:40, 04.10.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

Pięć lat więzienia grozi mężczyźnie, który został zatrzymany za kradzież towaru w sklepie. „Pomysłowy” klient wybrał się na zakupy z torbą podróżną, w której ukrył alkohol.

Kryminalni z Inowrocławia wczoraj (03.10) skompletowali dowody przeciwko 20-letniemu mężczyźnie. Dzień wcześniej wybrał się on do sklepu przy ul. Wojska Polskiego. Miał przy sobie dużą torbę, którą wypełnił 5 butelkami alkoholu po 1,75l każda.

Tak chciał opuścić sklep. Przeszkodził mu w tym pracownik ochrony, który ujął złodzieja i wezwał patrol policji. Sklep oszacował straty na ponad 950 zł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu gdzie trzeźwiał. Następnie został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Będzie musiał ponieść konsekwencje za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(P.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone