Zamknij

Manikiurzysta K/M - do przyuczenia (nr 3303)

Nr oferty: StPr/18/3303Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 2, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów manicure, pedicure/istnieje możliwość przyuczenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: CZAS NIERUCHOMOŚCI PIOTR STRĘK
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Adama Mickiewicza 2, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomo
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 512 789 572
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9-18
    obsługa klienta, prowadzenie stacji paliw, kierowanie załogą-praca w Kruszwicy
    StPr/18/3443
    data rozpoczęcia pracy od 17.10.2018
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

    obsługa klienta, praca na stacji paliw w Kruszwicy
    StPr/18/3444
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    organizacja zaopatrzenia sklepu, przygotowanie towaru do sprzedaży, przyjmowanie dostaw towaru i rozkładanie towaru, sprzedaż
    StPr/18/3330
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    przygotowanie towaru do sprzedaży i transportu
    StPr/18/3328

    wykonywanie zabiegów manicure, pedicure/istnieje możliwość przyuczenia
    StPr/18/3303
    data rozpoczęcia pracy od 27.09.2018