Zamknij
REKLAMA

"W nocy z 06.10. na 07.10 w okolicy Delikatesów 2000 na Zagoplu został zgubiony czarny męski trochę zniszczony portfel. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt z administratorem lub o zwrócenie portfela obsłudze Delikatesów. Wewnątrz znajdowały się ważne dokumenty. Za zwrócenie własności przewidziana nagroda."


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Proszę o zamieszczenie na stronie. Ludzie, jeśli pochowaliście bliską osobę, uprzątacie wiązanki po pogrzebie, nie twórzcie piętrowego kopca z ziemi i nie przysypujcie okolicznych grobów ziemią. Zniszczone, poprzewracane znicze na przyległych grobach trzeba chociażby podnieść i w miarę estetycznie ustawić tam, gdzie były. Ponadto, zaczyna się okres pamięci o zmarłych, może warto, porządkując swoje nagrobki zadbać o te zapomniane by 1 listopada nie stawać do nich tyłem, udawać, że się ich nie zauważa i nie myśleć, że tam pochowany jest człowiek"

" Witam ma ktoś może na wydanie kabel hdmi ???

"Pozdrawiam dziewczynę która przebiegła mi dziś t.j. 16.10 około godziny 16 przed maską na pasach blisko starego "Chińczyka"

" Pozdrawiam dziewczyne o super figurze (w dżinsach), którą zobaczyłem na rynku blisko Metal domu, która stała w towarzystwie dwóch kobiet w średnim wieku wczoraj około godziny 15:45. Możesz zostawić po sobie jakiś ślad ;D"

Hejmiły,sympatyczny 26 latek poznamiłą,sympatyczną dziewczynę na wypady do Kina, wspólnych spotkań, Spaceru, jakąś Imprezę A potem może jakiś związek czas pokaże Jeśli dokucza ci Samotność w te jesienne wieczory i wogule czujesz sie samotna i jestes chętna się poznac zostaw Serduszko odezwę Się Dziewczyny w wieku do 25 lat . Pozdrawiam

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone