Zamknij
REKLAMA

"Spotkałam po drodze 3 chłopców, którzy znaleźli ranną mewę i nieśli ją do weterynarza. Brawo chłopcy! Spotkałam też takich, którzy piłką celowali w pływające kaczki. Niby odeszli, ale na drugi dzień kaczka leżała martwa a druga podobno pływała z przekrzywioną głową i też padła"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Witam serdecznie ja tak chciałem zapytać czy na ulicy Kraszewskiego ktoś sobie "jaja" robi? Powstał niby nowy parking z którego nie wynika więcej miejsc parkingowych ponadto jest ich nawet mniej przez to że miejsce jest nie używane bo brak do niego dojazdu zaznaczone n foto, dziś pojawiło się miejsce dla osoby niepełnosprawnej któreś zajęło 1.5 miejsca parkingowego. Czy ktoś potrafi na to odp? "

"witam czy pomoc spoleczna jest od pomagania ludziom w trudnej sytuacji czy ich wykanczania?chodzi o mops w kruszwicy ludzie ktorzy maja samochody itp rzeczy kozystaja z pomocy mopsu i dostana a tacy co naprawde potrzebuja pomocy jej nie otrzymaja pracownicy nie wszyscy oczywiscie robia tak pod gorke petentowi ze to jest szok prosze zeby post byl anonimowy wszelkie skargi do pana burmistrza obecnego i Pana kierownika nic nie daja brak slow i nerwow I nie wiem co ma wspolnego do przyznania pomocy kontrakt socjalny i ogladanie mieszkania wraz z budynkiem do przyznania pomocy na odpowiedziedzenie pracownikowi ze nie podpiszemy kontraktu odpowiedź pracownika TO NIE DOSTANA PANSTWO POMOCY Inni nie maja kontraktotow a pomoc jakoś maja przyznawaną"

"Witam czy ma ktoś większą ilość ciuchów na sprzedaż nie za miliony dla dziewczynki na 140 cm.?? Takie do szkoły"

"Proszę o zamieszczenie na stronie. Ludzie, jeśli pochowaliście bliską osobę, uprzątacie wiązanki po pogrzebie, nie twórzcie piętrowego kopca z ziemi i nie przysypujcie okolicznych grobów ziemią. Zniszczone, poprzewracane znicze na przyległych grobach trzeba chociażby podnieść i w miarę estetycznie ustawić tam, gdzie były. Ponadto, zaczyna się okres pamięci o zmarłych, może warto, porządkując swoje nagrobki zadbać o te zapomniane by 1 listopada nie stawać do nich tyłem, udawać, że się ich nie zauważa i nie myśleć, że tam pochowany jest człowiek"

" Witam ma ktoś może na wydanie kabel hdmi ???

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone