Zamknij
REKLAMA

Internautom marzy się dyskusja między kandydatami na Burmistrza Kruszwicy

10:09, 10.10.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

W sierpniu pytaliśmy czy mieszkańcy zainteresowani są debatą wyborczą kandydatów na Burmistrza Kruszwicy. Kandydaci mogliby w niej przedstawić swoją wizję miasta oraz program wyborczy. Większość internautów uznała ten pomysł za dobry.

W ankiecie z sierpnia pytaliśmy "Czy popierasz zorganizowanie debaty kandydatów na Burmistrza Kruszwicy?".

Pozytywnie na ten temat wypowiedziało się sporo internautów. Za organizacją debaty zagłosowano 1682 razy. Przeciwników takiej dyskusji było znacznie mniej. 420 głosów oddano za stwierdzeniem, że debata wyborcza nie jest potrzebna Kruszwicy.

Zdania w tej sprawie nie miało 70 osób.

O fotel Burmistrza Kruszwicy zabiega dwóch kandydatów.  W wyborach wystartowali Ilona Dybicz (KW Stowarzyszenie Krusza) oraz Dariusz Witczak (KWW Społeczna Lista Samorządowa).

(P.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone