Zamknij

Po ciężkiej walce przegrywamy w Gniewkowie

06:34, 20.05.2018 P.B Aktualizacja: 09:45, 20.05.2018
Skomentuj

W Gniewkowie odbyły się rozgrywki 25 kolejki klasy okręgowej. Po ciężkim pojedynku przegrywamy w Unią 0:2.

Pojedynek z Unią był niezwykle ciężki. Drużyna kruszwiczan skutecznie broniła swojej bramki przez całe mecz. Zawiodły ostanie minuty. Najpierw do bramki Gopła trafił Kamil Fajkowski w 85. minucie meczu. W  kilka minut później wynik podbił Grzegorz PAKULSKI.

Po sobotnim pojedynku Unia Gniewkowo utrzymała pozycję lidera tabeli z dorobkiem 55 punktów. Gopło Kruszwica z 29 punktami na koncie zajmuje 13. miejsce w tabeli. Za tydzień podopieczni Pawła Brzustowicza zmierzą się z radziejowskim Startem.

Kolejka 25.

KUJAWIANKA STRZELNO-LTP LUBANIE 3:4, SZUBINIANKA SZUBIN-ZDRÓJ CIECHOCINEK 5:2, PIAST ZŁOTNIKI KUJAWSKIE-GKS BARUCHOWO 2:0, WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK-WISŁA DOBRZYŃ 0:2, ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI-LUBIENIANKA LUBIEŃ KUJAWSKI 3:2, NOTEĆ ŁABISZYN- ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI 3:3, START RADZIEJÓW-ZIEMOWIT OSIĘCINY 3:0, UNIA GNIEWKOWO-GOPŁO KRUSZWICA 2:0.