Zamknij

Poniosą konsekwencje nieodpowiedzialności na drodze

13:56, 06.04.2020 | KPP, MP
Skomentuj
REKLAMA

 


Zatrzymane prawa jazdy, mandaty i punkty karne. To konsekwencje, jakie czekają na zbyt szybkich kierowców. Przekonała się o tym szóstka mężczyzn zatrzymanych do kontroli przez inowrocławską "drogówkę".

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w sobotę (04.04) i niedzielę (05.04) zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. W skrajnym przypadku było to 75 km/h.

W czterech przypadkach osoby zostały ukarane mandatem, zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące i punktami karnymi. W pozostałych dwóch sytuacjach, kiedy zatrzymanymi do kontroli okazali się obywatele innego państwa, choć otrzymali mandaty to nie zostały nałożone na nich punkty karne.

Jednak także oni nie będą mogli prowadzić auta w Polsce przez najbliższe trzy miesiące.

[ZT]11479[/ZT]

(KPP, MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz