Zamknij
REKLAMA

Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Policyjny przewodnik i jego pies”

12:46, 08.06.2021 | MP
Skomentuj
Policjantom w służbie pomagają na przykład psy. Są szkolone przez swoich przewodników tak, by patrolować, tropić, odnajdywać osoby zaginione, poszukiwane,  ujawniać zabronione środki. Zapraszamy do konkursowego przedsięwzięcia, by podkreślić rolę policyjnego przewodnika i jego czworonożnego przyjaciela.

Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu oraz współdziałający z policjantami lekarz weterynarii Pan Wiesław Borkowski, a zarazem społecznik i edukator, ogłaszają konkurs rysunkowy dla uczniów klas 0 – III szkół podstawowych. Zachęcamy dzieci, aby omówiły konkurs z rodzicami, a wtedy z pewnością powstanie wiele ciekawych pomysłów. Fundatorem upominków w konkursie są organizatorzy oraz Powiat Inowrocławski.

Na Wasze prace czekamy do 30 czerwca 2021r. Konkurs opiera się na dwóch zagadnieniach. Autor pracy wybiera jedno z nich:

·         „Policyjny przewodnik i jego pies podczas służby i działań”

·         „Policyjny przewodnik i jego pies to przyjaciele”.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać tylko jedną pracę, wykonaną techniką dowolną, na kartce formatu A4. Pracę należy włożyć w kopertę i zaadresować: Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu ul. Toruńska 13-15, 88 –100 Inowrocław, pokój numer 108 z dopiskiem konkurs plastyczny pt. „Policyjny przewodnik i jego pies”. W kopertę również należy włożyć kartkę z danymi: imię i nazwisko ucznia, klasę, nazwę szkoły, numer telefonu kontaktowego do rodzica oraz napisać w jednym zdaniu, co przedstawia praca.

Ważne informacje: Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia Konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody, wydawania, odbioru i rozliczania nagrody przez Organizatora oraz w celach promocji Konkursu, a także na umieszczenie danych autora wskazanych w § 3 na materiałach profilaktycznych, które mogą być wykonane i rozdysponowywane na terenie naszego powiatu i dalej. Nagrodzone prace mogą być wykorzystane przez Organizatorów jako materiał profilaktyczny. Administratorem Danych Osobowych uczestników konkursu jest Komendant Powiatowy z siedzibą w Inowrocławiu, ul. Toruńska 13-15, 88-100 Inowrocław.

[ZT]16454[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%