Zamknij

W weekend w całej Polsce kolejne spotkania z politykami PiS dotyczące "Polskiego Ładu"

08:58, 17.07.2021 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

W weekendowych spotkaniach wezmą udział politycy Prawa i Sprawiedliwości, w tym marszałek Sejmu Elżbieta Witek, szef MON Mariusz Błaszczak, minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, b. premier i europosłanka Beata Szydło, a także minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg oraz rzecznik rządu Piotr Müller. Podczas spotkań politycy będą przedstawiać i promować Polski Ład nowy program Zjednoczonej Prawicy.

W weekend w całej Polsce politycy PiS będą promować program Nowy Ład. W sobotę z mieszkańcami Lubuskiego spotka się marszałek Sejmu Elżbieta Witek, szef MON Mariusz Błaszczak odwiedzi Małopolskę, a minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek - Lubelskie.

Marszałek Witek spotka się w sobotę w południe z mieszkańcami lubuskiej gminy Lubsko, a o godz. 15 będzie w Otyniu.

Z mieszkańcami Limanowej (woj. małopolskie) w sobotę spotka się o godz. 15 Mariusz Błaszczak, a lubelską gmin Poniatowa o godz. 18 odwiedzi Przemysław Czarnek wraz z posłanką PiS Gabrielą Masłowską. Również w sobotę Piotr Müller spotka się o godz. 12:30 z mieszkańcami Bytowa (woj. pomorskie).

Wiceminister edukacji i nauki Marzena Machałek spotka się w sobotę o godz. 16 z mieszkańcami gminy Nowogrodziec na Dolnym Śląsku, a w niedzielę o godz. 16 z mieszkańcami Jeleniej Góry.

Z mieszkańcami powiatu radomszczańskiego (woj. łódzkie) spotka się w sobotę posłanka PiS Anna Milczanowska, a z mieszkańcami podwarszawskiego Raszyna poseł Zdzisław Sipiera.

W niedzielnym spotkaniu z mieszkańcami małopolskich gmin Tuchów i Tarnów udział weźmie Beata Szydło. O godz. 14 spotka się ona z mieszkańcami Tuchowa, a o godz. 16 z mieszkańcami Tarnowa.

O godz. 18 w niedzielę Marlena Maląg odwiedzi gminę Kowal (woj. kujawsko-pomorskie).

Również w niedzielę posłanka PiS Joanna Lichocka spotka się z mieszkańcami Sieradza oraz gminy Warta (woj. łódzkie), a z mieszkańcami gminy Nowa Sarzyna w powiecie leżajskim (woj. podkarpackie) spotka się europoseł PiS Tomasz Poręba.

Polski Ład to firmowany przez partie tworzące Zjednoczoną Prawicę nowy program społeczno-gospodarczy na okres po pandemii. Jego fundamenty to 7 proc. PKB na zdrowie; obniżka podatków dla 18 mln Polaków (w tym kwota wolna od podatku do 30 tys. zł i podniesienie progu podatkowego z 85,5 tys. zł do 120 tys. zł), inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy, mieszkania bez wkładu własnego i dom do 70 mkw. bez formalności, a także emerytura bez podatku do 2500 zł. (PAP)

autor: Mikołaj Małecki

mml/ par/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Rudi SzubertRudi Szubert

1 2

A Platforma Donalda leży na plaży 🙂🙂🙂 16:59, 18.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GryfGryf

2 1

Nowy ład stary kant czyli kradniemy dalej pod nową nazwą a ciemny lud dalej kupuje ! 17:41, 18.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
0%