Zamknij

Zapraszają do wzięcia udziału w konkursie. Przygotowali nagrody

10:30, 21.07.2021 | mp
Skomentuj
REKLAMA

Wakacje bardzo często wiążą się z wypoczynkiem nad wodą. Pobyt ten będzie udany, gdy wszyscy wrócą z wyprawy do domu. Stąd propozycja konkursowa, która ma na celu: propagowanie wiedzy na temat bezpiecznego przebywania nad wodą i kąpieli, zapobieganie utonięciom i przykrym sytuacjom nad wodą, kształtowanie właściwych postaw w tym zakresie, rozwijanie kreatywnych pomysłów u dzieci, młodzieży i ich rodziców.

Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu, Nadgoplańskie WOPR w Kruszwicy i Powiat Inowrocławski, zapraszają rodziny do udziału w konkursie.

Trzeba zrobić zdjęcie o bezpiecznym wypoczynku nad wodą.

Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii, na której zostaną uchwycone symulowane sytuacje dotyczące zasad przebywania nad wodą. W konkursie biorą udział wyłącznie rodziny, które wykonują jedną fotografię inspirowaną własnym pomysłem wraz z krótkim opisem historii przedstawionej na zdjęciu.

Na zdjęciu mogą być widoczne tylko te osoby – poszczególni lub wszyscy członkowie rodziny, którzy biorą udział w konkursie.
Na fotografie konkursowe czekamy do dnia 31 sierpnia. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Fundatorem nagród są organizatorzy inicjatywy.

REGULAMIN KONKURSU.

[ZT]16930[/ZT]
 

(mp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%