Zamknij
REKLAMA

Odwiedzili ich przedstawiciele La Strady. Rozmawiali o problemach ludzi młodych

14:37, 23.07.2021 | dj
Skomentuj
REKLAMA

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy dla Dziewcząt w Kruszwicy odwiedzili przedstawiciele  La Strady- Fudacji Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu. Podczas spotkania z wychowankami MOW w Kruszwicy Panie zaprezentowały i zachęciły dziewczęta do udziału w grze „Szczęściara”, której bohaterkami są dziewczyny, borykające  się z różnymi problemami życiowymi.

Wychowanki biorące udział w spotkaniu przekonały się, że podejmując codzienne, często nieodpowiedzialne, pochopne  decyzje,  mogą narazić się na niebezpieczeństwo.

Udział w grze pozwolił na ocenę własnej wiedzy oraz umiejętności radzenia sobie  w sytuacji, gdy rzeczywistość nas zaskoczy, a także gdy staniemy oko w oko z  zagrożeniem.

Warto jest spełniać marzenia, ale dobrze też pamiętać, że rzeczywistość często się od nich różni. W drodze do ich realizacji jakże często zapominamy, że nie wszyscy ludzie, których spotykamy na naszej drodze są wobec  nas życzliwi. Pamiętajmy – zawsze trzeba być czujnym, aby ktoś nie wykorzystał twojej naiwności.  

[ZT]16951[/ZT]

(dj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%