Zamknij

List do redakcji: Znów śmiecimy na cmentarzu

07:31, 14.05.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

 

Jedna z mieszkanek zwróciła uwagę na fakt podrzucania śmieci w różnych miejscach cmentarza. - Zarządca cmentarza odsyła do proboszcz i na odwrót-skarży się internautka.

 

 
Problem śmieci na kruszwickim cmentarzu pojawia się co jakiś na naszej stronie internetowej.  Tym razem dotyczy on także piachu jaki pozostawiono w niektórych miejscach cmentarza.
 
- Tych śmieci jest więcej zwłaszcza po starych pomnikach pod murem gdzie jest sporo piachu z grobów. Pewnie stawiane były nowe pomniki a śmieci znalazły się pod murem zamiast je wywieźć w odpowiednie miejsce - tłumaczy mieszkanka.
 
O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Jarosława Kowalskiego odpowiedzialnego za usługi pogrzebowe. Okazuje się, że problem z odpadami jest jak niekończąca się opowieść.
 
- Mentalność kruszwicka nic się zmienia. Wciąż podrzucane są nowe śmieci. Dwa dni i sytuacja znów się powtarza. Oczywiście staramy się utrzymać porządek ale nie jest to w tej sytuacji łatwe - powiedział rozmówca zapewniając, że wskazanym problemem się zainteresuje.
 
Polecamy:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(P.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone