Zamknij
REKLAMA

Zakończymy sezon motocyklowy. Już 30 września

20:38, 11.09.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

Zbiórka, parada i rozrywka. 30 września zakończymy sezon motocyklowy w Kruszwicy.

Na 30 września zaplanowano zakończenie sezonu motocyklowego. Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będzie parada motocykli.

Wszystkich sympatyków i miłośników motocykli zapraszamy 30 września na imprezę kończącą sezon 2018. Zaproszenie dotyczy wszystkich motocyklistów oraz mieszkańców Kruszwicy, którym czar dwóch kółek nie jest obojętny. Oczekujemy na wizytę w naszym domu klubowym, który będzie otwarty dla wszystkich chcących podziwiać stalowe rumaki oraz pragnących wziąć udział we wspólnej zabawie. Proszę przychodzić, zwiedzać, podziwiać, oddychać świeżym powietrzem bo szkoda tej pięknej niedzieli zmarnować na siedzenie przed telewizorem. Pamiętajcie że zabieramy ze sobą dzieci, matki, żony i teściową też. Do zobaczenia 30 września. Born to Ride MC Kruszwica - informuje Ireneusz Springer.

Zbiórka uczestników o godzinie 12:00. Po paradzie na wszystkich czeka rozrywka w domu klubowym przy ulicy Żeglarskiej 2.?

 

 

(P.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

KazimirzKazimirz

1 0

Toż to Iras Springer wiezie biskupa na motorze.A czemu ten biskup bije go kropidłem po łysej głowie? Iras ,w Tobie jedyna nadzieja,zakandyduj na burmistrza,bo te kandydaty co są teraz,to jakby przterminowane lekko byli! Spokojnie opanujesz temat. 00:05, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaćkaJaćka

1 0

A jak bym wiozła tego biskupa na komarku,to też bym dostała kropidłem po głowie? Nadmieniam, iż posiadam owłosienie na wyżej wymienionym elemencie organizmu. 12:27, 15.09.2018


© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone