Zamknij
REKLAMA

Koncert na 100-lecie niepodległości

13:46, 20.09.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

 

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza w niedzielę (23 września) na koncert, podczas którego 100 śpiewaków i muzyków upamiętni 100-lecie odzyskania niepodległości.

- Podczas koncertu Chór Męski Copernicus z WOAK-u, Chór Męski Echo z Grudziądza, Orkiestra Dęta WOAK oraz zaproszeni śpiewacy wykonają znane i mniej znane pieśni patriotyczne, które przybliżą słuchaczom historię Polski. Przez wieki podtrzymywały na duchu i zagrzewały do walki. Mówiły o radościach i troskach, uczuciach i ideach. Warto wysłuchać tych pieśni, bo nie tylko wzbudzają uczucia patriotyczne, ale pielęgnują pamięć o wszystkich tych, którzy walczyli o wolność Polski - informuje Beata Krzemińska z Urzędu Marszałkowskiego.

Koncert odbywa się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa w Kujawsko-Pomorskim „Niepodległa dla wszystkich”. Więcej informacji na stronie WOAK-u, instytucji kultury samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Amen(t)Amen(t)

0 0

A Hur radja maRyja pod dyrekcją maestro Tadeusza też wystąpi? 16:35, 20.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LubczykLubczyk

0 1

Przydałoby się, mam nadzieję, że stolica legendarna nie wyłamie się, taki koncert w Kruszwicy. Taki koncert to wspaniała rzecz w dodatku rozwija patriotyzm młodych pokoleń. 10:05, 23.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone