Zamknij
REKLAMA

Europark Krasnal: Znamy zwycięzców naszego konkursu!

17:17, 10.10.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

 

Break Dancer, Project 1, Hollywood, Szalona Żaba ,,Crazy Frog'', kolejka górska Dragon to tylko niektóre z wielu atrakcji jakie wkrótce będą miały okazje zagościć w Inowrocławiu. Do miasta przyjedzie Krasnal Europark. 

30 urządzeń i karuzel do wybory a dodatkowo a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.

Nowością będzie będzie zupełnie nowe urządzenie - Autodrom a'la Formuła 1. Europark Krasnal to wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat. Wesołe miasteczko, prowadzone  jest przez Państwa A.M.Zielińskich.

Zwycięzcami karnetów zostały: Ewelina Fogt, Marta Węgiel, Emilka Majek oraz Kamila Trzosek. Karnety na darmowe przejazdy do odebrania na miejscu po podaniu swojego imienia i nazwiska. 

Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa - dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski.

(P.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone