Zamknij

Jerzy Kowalik zastąpi Jacka Tarczewskiego na stanowisku doradcy wojewody

06:36, 12.03.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz powołał dziś nowego doradcę, Jerzego Kowalika. Radny powiatu tucholskiego zastąpi na tym miejscu Jacka Tarczewskiego.

Jerzy Kowalik to doświadczony samorządowiec. Już trzecią kadencję sprawuje mandat radnego powiatu tucholskiego. W latach 2000-2014 był Przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność”.

Przez cztery lata (do 2018 r.) pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia i Sportu Starostwa Powiatowego w Tucholi. W tym czasie był też etatowym członkiem Zarządu Powiatu.  Wcześniej m.in. był nauczycielem dyplomowanym w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi. Od 2015 r. jest Wiceprezesem Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego w Tucholi.

- Jako doradca wojewody kujawsko-pomorskiego Jerzy Kowalik będzie zajmował się m.in. współpracą z samorządami. Zastąpi on Jacka Tarczewskiego, który z powodów zdrowotnych nie będzie mógł wypełniać obowiązków doradcy - informuje Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone