Zamknij

Bezpłatne doradztwo księgowe dla pozarządówek

13:41, 12.03.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Urząd Marszałkowski organizuje bezpłatne, cykliczne dyżury doradców księgowych dla organizacji pozarządowych. Indywidualne spotkanie ze specjalistą możliwe jest po wcześniejszym zgłoszeniu. Najbliższe  spotkanie dziś (12 marca), kolejne za tydzień  (19 marca).

Przedstawiciele organizacji pozarządowych w regionie raz w miesiącu skorzystają z bezpłatnych porad ekspertów z zakresu tematyki trzeciego sektora. Specjaliści służyć będą pomocą przy sporządzaniu planów finansowych, rozliczaniu dotacji, problemach związanych z podatkami i ubezpieczeniem społecznym oraz innymi sprawami księgowymi.

Indywidualne spotkania z ekspertem organizuje Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego. Aby umówić się na rozmowę, należy dokonać wcześniejszego zgłoszenia swojego pytania lub problemu drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numerami: 571 293 077; 571 204 292 lub 56 621 25 15.

Spotkania z doradcami odbywają się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73.Kolejne spotkanie zaplanowano na 19 marca, spotkania odbędą się też w kwietniu i maju. 

Więcej informacji na stronie www.ngo.kujawsko-pomorskie.pl  

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone