Zamknij
REKLAMA

Gmina podpisała umowę z INSTALTECH na zadania związane z "Termomodernizacją budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Kruszwica - świetlica w Kruszwicy".

13:14, 15.05.2019 | RED, fot. Gmina Kruszwica
Skomentuj
REKLAMAKruszwicki magistrat poinformował o podpisaniu umowy z Firmą Ogólnobudowlaną INSTALTECH Józef Sławionowski z Włocławka wykonawcą robót budowlanych w ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Kruszwica – świetlica w Kruszwicy”.

- W ramach prac zaplanowano m.in. termomodernizację budynku (ocieplenie ścian, wymianę dachu, stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę ogrzewania na piec gazowy z zastosowaniem pomp ciepła) oraz remont pomieszczeń. Prace remontowo – budowlane zakończą się jeszcze w 2019 r. Gmina Kruszwica na realizację powyższego przedsięwzięcia otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach działania 3.3. Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym. Kwota dofinansowania wyniesie do 80% kosztów kwalifikowalnych - informuje kruszwicki magistrat.


(RED, fot. Gmina Kruszwica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

2 0

To fajnie, że gmina podpisała kolejną umowę. Proponuję jednak sprawdzać w ramach gwarancji dotychczas wykonane prace. Np. droga i parkingi na Zagoplu od Kujawskiej 23 do 33. Zaczyna się tam jeździć jak po kartoflisku. 06:26, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz