Zamknij

Kruszwicki magistrat zamieścił ważny komunikat. Chodzi o azbest

13:29, 03.06.2019 | M.T.
REKLAMA
Skomentuj

 

Burmistrz Kruszwicy poinformował, że w związku z przystąpieniem do realizacji „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest  dla Gminy Kruszwica na lata 2019-2032” od dnia 10 do 30 czerwca 2019 r. na terenie Gminy Kruszwica przeprowadzana będzie inwentaryzacja  wyrobów zawierających azbest.

Inwentaryzację ma przeprowadzić firma EkoDialog. Pracownicy tej firmy będą mieli imienne upoważnienia z numerem dowodu osobistego podpisane przez Burmistrza Kruszwicy.

- Mieszkańców Gminy Kruszwica, użytkowników wyrobów zawierających azbest uprasza się o udzielenie pomocy i niezbędnych informacji wykonawcom w/w inwentaryzacji. Osoby dokonujące spisu z natury wyrobów zawierających azbest udzielą niezbędnych informacji w zakresie szkodliwości azbestu i obowiązków prawnych związanych  z wykorzystywaniem tych wyrobów - dodaje Urząd Miejski w Kruszwicy.

Program usuwania wyrobów zawierających azbest dla gminy umożliwi pozyskanie zewnętrznych środków finansowych na demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

(M.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

LuciaLucia

0 0

Pan burmistrz niech zainteresuje się azbestem i sypiacym się budynkiem byłej Rady Miejskiej. Kiedyś spadnie coś przechodniowi na głowę i tragedia gotowa... 07:41, 05.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

0 0

Może też czas zająć się wyremontowanym i zamkniętym przedszkolem w Chełmcach Dareczku podpisałeś zgoe by obiekt zamknąć to zacznij się interesować bo już dochodzi do włamań i dewastacji ... 17:54, 05.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone