Zamknij

Nowe oferty pracy dla kruszwiczan. Planista, inżynier produkcji oraz terapeuta zajęciowy

06:40, 13.12.2019 M.T. Aktualizacja: 06:40, 13.12.2019
Skomentuj

Dział "Praca" oraz "Urząd Pracy" to miejsce gdzie możecie zapoznać się z ofertami dla mieszkańców Gminy Kruszwica. Oferty w rubryce "Praca" zamieszczają przedsiębiorcy. W dziale "Urząd Pracy" możecie zapoznać się z ofertami PUP Inowrocław.

Planistę i inżyniera poszukuje firma Krusztech. Co więcej wiemy o ofercie?

OBOWIĄZKI:

- Rozwiązywanie problemów techniczno-technologicznych na produkcji
- Planowanie i kontrola produkcji pod kątem technologicznym (cięcie wodą, frezowanie, toczenie )
- Nadzór nad procesem produkcji oraz opracowywanie nowych procesów
- Analiza procesów produkcyjnych
- Nadzór i praca z dokumentacją techniczną
- Raporty do kierownika produkcji

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

- wykształcenie średnie/wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn)
- Doświadczenia na podobnym stanowisku produkcji - min. 3 lata
- Znajomość branży metalowej (obróbka blach i tworzyw, obróbka skrawaniem etc.)
- Wiedza techniczna
- Znajomość oprogramowania Solid Edge lub pokrewnego CAD/CAM, pakietu MS Office

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
- Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa
- Przeszkolenie i wdrożenie do pracy
- Ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną ( wizyty u specjalistów )

Zapoznaj się z tą ofertą TUTAJ

Oferta pracy zamieszczona przez PUP Inowrocław dotyczy terapeuty zajęciowej i instruktora terapii zajęciowej i obejmuje umowę o pracę na okres próbny w instytucji przy ulicy Rynek 22. Więcej TUTAJ

(M.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.