Zamknij

Na drogach ślisko. Szkoła Jazdy z Kruszwicy przygotowała ofertę dla kierowców i tych, którzy zaczynają przygodę z jazdą

15:05, 11.01.2020 | materiał partnerski

Na drogach jest już ślisko. Szkoła Jazdy Tomasza Szymańskiego przygotowała ofertę dla kierowców i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę "za kółkiem".

Szkoła Jazdy Tomasza Szymańskiego przygotowała szkolenie dla kategorii B dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia oraz dla osób, które już je mają i chcą podnieść swoje umiejętności za kółkiem.

Szkolenie bezpiecznej jazdy samochodem obejmą zajęcia na płycie poślizgowej. Celem szkolenia jest podniesienie świadomości kierowców w zakresie bezpiecznego korzystania z samochodu a także: praktyczne doświadczenie awaryjnych sytuacji w kontrolowanych warunkach szkoleniowych zrozumienie działania systemów bezpieczeństwa, doskonalenie umiejętności radzenia sobie z trudnymi warunkami drogowymi.
Zajęcia prowadzone są na płytach poślizgowych, przez doświadczonych instruktorów techniki jazdy.

Zakres szkolenia I-go stopnia: zajęcia w domu bezpieczeństwa, bezpieczna pozycja za kierownicą, efektywna praca za kierownicą, optymalny tor jazdy, płynna jazda, granice przyczepności – nadsterowność, podsterowność wpływ prędkości na możliwość panowania nad samochodem umiejętność hamowania awaryjnego.

Opcje szkoleń:
I - zajęcia na plycie poślizgowej ( dla osób posiadających prawo jazdy kat 
II- kurs premium kat.B który obejmuje 30h teorii, 30 h jazdy, nauka tankowania samochodu, jazda z wykorzystaniem nowych technologii,jazda nocna,jazda na drogach szybkich oraz szkolenie na płycie poślizgowej. Więcej informacji pod numerem telefonu 697120323.

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop