Zamknij

Mieszkańcy Kujaw mogą korzystać z usług cyfrowych sieci Play

12:08, 26.05.2022 | MP
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy Regionu Kujaw z Pomorzem i Mazowszem mogą już korzystać z usług cyfrowych sieci Play: internetu i telewizji poprzez superszybki światłowód NEXERY.

Użytkownicy mają do wyboru prędkość transferu aż do 1 Gb/s, co pozwala na równoległą pracę, naukę i korzystanie z cyfrowej rozrywki przez wszystkich domowników. Obecnie na sieci światłowodowej Nexery w Regionie Kujaw z Pomorzem i Mazowszem swoje usługi świadczą wszyscy operatorzy ogólnopolscy oraz 18 regionalnych.

Ogólnopolski operator telekomunikacyjny Play rozpoczął w Regionie Kujaw z Pomorzem i Mazowszem świadczenie usług cyfrowych za pośrednictwem sieci światłowodowej Nexery.

Użytkownicy mają do wyboru trzy prędkości, dopasowane do ich potrzeb: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s oraz do 1 Gb/s, co pozwala na wygodne korzystanie z łącza przez kilku użytkowników, niezależnie od tego, czy biorą udział w służbowej telekonferencji, oglądają ulubiony serial, uczą się on-line lub prowadzą e-rozgrywki.

Z oferty Play, dostarczanej za pomocą światłowodu Nexery, może teraz łącznie skorzystać ponad 300 tys. gospodarstw domowych położonych w Regionie Kujaw z Pomorzem i Mazowszem, a także w Regionach Warmii i Mazur, Łódzkim oraz Świętokrzyskim. Jeden światłowód – oferty od kilkudziesięciu operatorów!

Play to kolejny operator korzystający z sieci Nexery. Dotychczas z sieci firmy korzysta 44 operatorów w tym 8. ogólnopolskich. W Regionie Kujaw z Pomorzem i Mazowszem z infrastruktury Nexery korzystają również: Orange, T-Mobile, RFC, UPC, Vectra, Plus i Netia, a także operatorzy lokalni: Install Projekt, INM, ETH, Celcom, MAXLAN, ELBONET, Marton Media, NetSystem, AKOMP, JAWORNET, STARTNET, Pogodna.Net, ELTRONIK, NSOLVE, NetSystem, ELBONET, New Telekom i Telemedian. Dzięki temu mieszkańcy każdego gospodarstwa domowego w zasięgu sieci Nexery mają możliwość wyboru oferty detalicznej, która najbardziej odpowiada im pod względem zawartości pakietu i warunków umowy. Po podłączeniu do hurtowej sieci światłowodowej zmiana dostawcy usług na lokalnego czy ogólnopolskiego operatora jest procesem szybkim i komfortowym, podobnym do zmiany dostawcy sieci komórkowej. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi pracami budowlanymi czy ingerencją w konstrukcję budynku. Obecnie na sieci Nexery usługę dostępu do Internetu światłowodowego świadczą wszyscy krajowi operatorzy mobilni.

[ZT]20239[/ZT]

[ZT]20233[/ZT]

[ZT]20222[/ZT]

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%