Zamknij

Relokacja salonu NEONET w Inowrocławiu. Zobaczcie nowy obiekt

09.12, 30.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 09.27, 30.11.2022

 24 listopada o godz. 9:00 w Inowrocławiu na terenie parku handlowego S1 CENTER przy ul. Solnej 20 odbyło się otwarcie nowego sklepu NEONET, który zastąpił dotychczasową lokalizację. Pierwsi klienci mogli liczyć na znaczne rabaty.

Większa przestrzeń pod tym samym adresem
Nowy inowrocławski sklep charakteryzuje się większą niż dotychczas przestrzenią handlową, nowoczesnymi strefami produktowymi i bardzo dogodnym dojazdem z wykorzystaniem transportu publicznego (podmiejskimi liniami autobusowymi o numerach: 3, 12, 16) oraz nadgoplańskiej komunikacji autobusowej. W sąsiedztwie znajduje się bardzo duży parking i takie sklepy jak: Biedronka, Maxi Zoo, Inter Cars, a niedługo otworzy się tam też drogeria Rossmann. W sąsiedztwie parku znajduje się również stacja benzynowa BP.

NEONET w parku handlowym S1 CENTER będzie także realizował zamówienia ze sklepu online poprzez system „Odbiór za godzinę”. Nowy salon będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18 i wyjątkowo w dniu Black Friday w godzinach 9-21!

Atrakcje i promocje w dniu otwarcia

Dla odwiedzających elektromarket w nowej lokalizacji przygotowano atrakcje i produkty w obniżonych cenach. Ponadto w czasie otwarcia klienci, którzy zrobili zakupy i okazały paragon, otrzymały paczkę ekologicznych gadżetów m.in. bambusowy kubek czy zaślepkę na kamerę w laptopie, wykonaną z pszenicznego ekologicznego tworzywa. Podczas wielkiego otwarcia zakupy umili profesjonalny barista, który przez cały dzień będzie serwował świeżo mieloną, aromatyczną kawę Lavazza.

– Zmieniając lokalizację salonu NEONET w Inowrocławiu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy od dziś zyskają dostęp do jeszcze szerszej i bardziej zróżnicowanej oferty z elektroniką użytkową. Rozbudowana i zmodernizowana przestrzeń handlowa zapewni klientom bogatszy wybór produktów oraz nowe doświadczenia zakupowe. Rozwijająca się infrastruktura parku handlowego pozwoli także na dokonywanie wygodnych i kompleksowych zakupów w jednym miejscu – mówi Paulina Budzińska, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Przeniesienie inowrocławskiego salonu do większego lokalu to kolejny krok w konsekwentnie realizowanym planie rozwoju sieci NEONET, która w swoich działaniach skupia się na spełnianiu oczekiwań klientów z miast poniżej 200 tys. mieszkańców oraz zapewnieniu im jak najlepiej dopasowanej oferty z elektroniką użytkową.

[ZT]22117[/ZT]

[ZT]22113[/ZT]

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%