Zamknij
REKLAMA

W październiku spotkają się z przedsiębiorcami. Do Kruszwicy przyjadą przedstawiciele Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

10:49, 14.09.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

 

Na 3 października zaplanowano spotkanie z przedstawicielami Pomorskiej Strefy Ekonomicznej z Biura w Toruniu. Odbędzie się ono w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego.

Na spotkanie mogą być przedsiębiorcy z całej gminy Kruszwica. Będzie okazja do przedstawienia nowych możliwości dla prowadzących działalność gospodarczą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

- Podczas spotkania przedstawione zostaną nowe możliwości dla przedsiębiorców wynikające z Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji, które weszły w życie 30 czerwca br. Ustawa znosi ograniczenia terytorialne specjalnych stref ekonomicznych i daje możliwość każdemu przedsiębiorcy, niezależnie od lokalizacji, ubiegania się o zwolnienie z podatku dochodowego na nowe projekty inwestycyjne. Po prezentacji będzie możliwość przeprowadzenia  indywidualnych konsultacji z Przedstawicielami PSSE - informuje kruszwicki magistrat.

(P.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone