Zamknij
REKLAMA

W tym sklepie zakupy zrobisz przez internet! Sprawdź, czego nie kupisz!

13:37, 16.04.2019 | D.W. ddwłocławek.pl
REKLAMA
Skomentuj

W sieci Lidl uruchomiono możliwość robienia zakupów przez internet. W sklepie online do wyboru ma być około 700 produktów. Wiadomo jednak, że na liście nie znajdą się artykuły spożywcze.

Zakupy zrobione na stronie Lidla będą w ciągu 3 dni roboczych dostarczane za pośrednictwem kuriera pod wskazany adres. W każdym momencie, za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza, można sprawdzić status przesyłki. Za zamówienia o wartości do 149 złotych klient zapłaci niecałe 10 złotych. Wysyłka towaru przewyższająca tę kwotę jest darmowa.

Sklep online dostępny jest pod adresem lidl-sklep.pl, a menu dyskontu podzielone jest na 8 różnych kategorii: moda, warsztat i auto, dziecko, dom, kuchnia, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród. Co ważne, na liście zakupów klienci nie znajdą produktów spożywczych. 

Za wybrane towary klient może płacić na 2 sposoby: za pośrednictwem karty płatniczej lub szybkiego przelewu. Biuro marketingu przekonuje, że zakupy są całkowicie bezpieczne.

- Bezpieczeństwo twoich danych odgrywa dla nas kluczową rolę. Twoje dane osobowe będą zawsze bezpiecznie przesyłane za pomocą szyfrowania SSL podczas logowania klienta i podczas procesu składania zamówienia. Certyfikat PCI DSS potwierdza, że infrastruktura sklepu internetowego i płatność kartą są bezpieczne. Dane osobowe są przetwarzane przez specjalnie zabezpieczone systemy i odpowiednio przeszkolonych pracowników - zapewnia Lidl.

Towar, z którego klient nie jest zadowolony, będzie można zwrócić w ciągu 30 dni. Sklep zaznacza jednak, że przedmioty muszą posiadać oryginalne metki i być zapakowane. Nie mogą też nosić znamion użytkowania. Przedmiotów zakupionych w sklepie internetowym nie można również zwracać w stacjonarnych.

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

(D.W. ddwłocławek.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

MarleyMarley

1 0

Tak 13:28, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone