Zamknij

Tak będzie wyglądać nowy plac zabaw przy Osiedlu Robotniczym

09:49, 23.05.2019 | Red, źródło Gmina Kruszwica
REKLAMA
Skomentuj

Kruszwicki ruszwicki magistrat udostepnił więcej informacji na temat stworzenia nowego placu zabaw przy Osiedlu Robotniczym. Kompleks rekreacyjny w starej części miarą pozwoli na ożywienie tego obszaru.

Kilka dni temu Gmina Kruszwica poinformowala o podpisaniu umowy z firmą FENSTER z Bydgoszczy na budowę kompleksu rekreacyjnego – na Osiedlu Robotniczym przy ul. Lipowej.

W ramach zadania powstanie m.in. plac zabaw, siłownia plenerowa, boisko do koszykówki, oraz PUMPTRACK czyli asfaltowy tor do jazdy na rolkach i rowerach. Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. „Wzrost ożywienia społeczno– gospodarczego na obszarze rewitalizowanym Kruszwicy poprzez przebudowę budynku CKiS w Kruszwicy oraz zagospodarowanie przyległej przestrzeni miejskiej”.

Gmina Kruszwica 

Jak podaje Gmina Kruszwica ''Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 6. Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry, Działania 6.2. "

Rewitalizacja obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020. Przyznane dofinansowanie dla całego projektu sięga blisko 1,8 mln zł.

 

(Red, źródło Gmina Kruszwica )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

propozycjapropozycja

9 0

Fajna inicjatywa, ale warto również pomyśleć o monitoringu....bo znając nasza młodzież to długo ładnie nie będzie............ 15:37, 23.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bez sensuBez sensu

2 4

Po co jest ta możliwść komentowania artykułów,jak komentarze są tak mierne i nudne.Widzę ,że jeżeli ktoś napisze konkretną rzecz , to zaraz dostaje w łeb. 16:42, 23.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PasjonatPasjonat

2 2

Sami tworzymy ten poziom. Wszyscy korzystajacy. 16:50, 23.05.2019


© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone