Zamknij

Delikatesy Niewieścin przy ulicy Rynek zapraszają klientów. Sprawdziliśmy ich ofertę [ZDJĘCIA]

14:10, 12.06.2019 | Materiał reklamowy


Delikatesy Niewieścin przy ulicy Rynek  od marca 2019 roku mają nowego właściciela. Sklep prowadzi Janina Jankowska. W tym tygodniu na klientów czeka wiele promocji i ciekawych ofert z zakresu mięsa i wędlin.

Delikatesy Niewieścin w Kruszwicy to sklep firmowy  Zakładów Mięsnych NIEWIEŚCIN Sp. z.o.o. z siedzibą w Niewiścinie. Na rynku jest obecny od 1990 roku. W tym czasie podjęto szereg inwestycji, które pozwoliły na rozbudowę zakładu, wyposażenie w nowoczesny park maszynowy i transportowy.

To firma o ustabilizowanej pozycji wśród konkurencji i klientów, działająca głównie na rynku mięsa świeżego i jego przetworów.  Oferowane rodukty posiadają określoną markę i wysoką jakość. Tak są też postrzegane przez klientów zaopatrujących się w placówkach  naszych odbiorców. Od marca br. sklep przy ulicy Rynek prowadzi Janina Jankowska. Nowy właściciel od 1990 roku spełnia się w branży handlowej. 

- W naszej ofercie znajdą państwo zarówno szynki i wędzonki, jak i kiełbasy oraz drób. Rozwijamy naszą ofertę o produkty spożywcze. Wśród nich znajdziecie państwo pyszne pieczywo oraz niecodzienne przyprawy do swoich produktów - zapewnia Janina Jankowska.
 
Zakład swoją ofertę kieruje do dużych, średnich i małych odbiorców oraz sieci handlowych, hurtowni, barów, restauracji. Obecnie firma zaopatruje w swoje wyroby około 700 klientów z rejonu całego woj. kujawsko – pomorskiego, pomorskiego (m.in. Gdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Malbork i Pruszcz Gdański), warmińsko – mazurskiego (Elbląg i okolice), wielkopolskiego (Gniezno i Poznań), łódzkiego oraz górnego Śląska.

Delikatesty Niewieścin charakteryzują wprowadzane co tydzień promocje na poszczególne produkty. W tym tygodniu klienci mogą skorzystać z oferty dostępnej do 18 czerwca. W obecnej ofercie znalazła się Szynka Pyszna (30,99 zł/kg), Karkówka Długodojrzewająca (45,99 zł/kg), Kiełbasa Grillowa (20,99 zł/kg) oraz Gołąbki (14,99 zł/kg).

Firma od 2003 roku ma wprowadzony system HAACCP. Dnia 12.10.2007r. wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, jednostką certyfikującą jest firma TÜV NORD. System ten gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów sanitarnych, technicznych i technologicznych.


 

(Materiał reklamowy)


Artykuł sponsorowany
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone