Zamknij

Z myślą o psach powstanie park. Czy w Kruszwicy też zyskałby zainteresowanie?

09:02, 11.07.2019 | RI
REKLAMA
Skomentuj

 

Dobra wiadomość dla czworonożnych mieszkańców Inowrocławia i ich właścicieli. Przy ul. Górniczej w Inowrocławiu powstanie park dla psów.

Kolejny teren zielony w Inowrocławiu zostanie zagospodarowany. Prace budowlane przy ul. Górniczej obejmą wykonanie fundamentów, montaż urządzeń wybiegowych, elementów małej architektury oraz budowę ogrodzenia.

- Ta wiadomość z pewnością ucieszy wielu inowrocławian, szczególnie tych, którym zależało na powstaniu takiego miejsca. Tak jak planowaliśmy, powstanie park dla czworonogów – mówi prezydent Ryszard Brejza.

W psim parku zostaną zamontowane takie urządzenia jak hydrant z regulowaną poprzeczką, przeskok potrójny, talerzyki, tor z rurek, słupki do slalomu, płotki małe, równoważnia duża oraz pochylnia skośna duża. Wszystkie urządzenia będą wykonane w całości z ekologicznych materiałów barwionych w masie.

Będą one odporne na warunki atmosferyczne. Nie zabraknie również psiej toalety oraz kosza na psie odchody. Na terenie placu zabaw stanie również ławka stalowa oraz kosz na śmieci. Cały teren zostanie ogrodzony.

Czy taki plac zabaw dla psów zyskałby przychylność i zainteresowanie ze strony kruszwiczan? Zapraszamy do dyskusji i ankiety na ten temat.

Czy w Kruszwicy mógłby powstać psi park?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(RI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

MaxMax

3 1

Pewnie,że tak tylko niech właściciel najpierw posprzątają te gówna po swoich kundlach cała Kruszwica obsrana przy ośrodku na rynku na chodnikach,a jak już posprzątają to niech sobie sami wybudują park dla psów. 09:43, 11.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

piespies

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


......

0 0

który pies chciałby przez to skakać... 12:14, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone