Zamknij

W TV naziemnej można oglądać nowy kanał. To znana stacja informacyjna

14:08, 05.10.2019 | (inf. pras./oprac. N.S.)
Skomentuj
REKLAMA

Od ponad tygodnia włocławianie korzystający z telewizji naziemnej mogą oglądać Polsat News. Program został udostępniony w ramach testów prowadzonych przez Grupę Polsat.

Jak informuje telewizja Polsat kanał Polsat News jest dostępny w ramach telewizji naziemnej w domach 12 mln Polaków, w tym również osób mieszkających we Włocławku.

- Wyszukanie Polsatu News dla osób korzystających z telewizji naziemnej jest banalnie proste. Telewizor, lub dekoder DVB-T w przypadku starszych odbiorników, powinien automatycznie wyszukać nowy kanał. W przypadku części urządzeń wystarczy wybrać opcję automatycznego wyszukiwania kanałów w ustawieniach – czytamy w informacji prasowej przesłanej do naszej redakcji.

Polsat News w ramach testów został udostępniony w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Trójmieście. Dzięki odkodowaniu kanału na multipleksie czwartym bezpłatnie mogą go oglądać również mieszkańcy m.in. Wrocławia, Szczecina, Koszalina, Słupska, Elbląga, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, Inowrocławia, Płocka, Zielonej Góry, Ostrowa Wielkopolskiego, Łodzi i Pabianic, Radomia, Lublina, Legnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Opola, Częstochowa, Kielc, Rybnika, Jaworzna, Jastrzębia-Zdrój, Bielsko-Białej, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Włocławka i Kolbuszowej.

 

((inf. pras./oprac. N.S.))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz