Zamknij

Football Academy Kruszwica ma partnera. Współpracuje z Foto Lab Mirosław Służałek

21:41, 15.05.2020 | DJ, materiał partnerski
Na zdjęciach zawodnicy grupy II zgodnie z zaleceniami ćwiczą w składach sześcioosobowych

Akademia Piłkarska w Kruszwicy ma nowego partnera. FA Kruszwica współpracuje z dobrze znanym mieszkańcom gminy i okolic studiem fotograficznym. 

Współpraca z Foto Lab została zaplanowana przed epidemią koronawirusa. Niestety nawiązanie wspólnych działań przerwała epidemia koronawirusa. Teraz dzięki zniesieniu części restrykcji, współpraca może być kontynuowana.

- Niezmiernie miło nam poinformować, że partnerem naszej szkółki została firma  Foto Lab Mirosław Służałek. Będziemy z chęcią korzystać z usług fotograficznych salonu - przekazała na swojej stronie internetowej Football Academy Kruszwica.

Szkółka piłkarska na treningi powróciła w ubiegłym tygodniu. Akademia uruchomiła możliwość zostania partnerem ośrodka. 

- Partnerstwo pozwala na wspieranie lokalnych przedsiębiorców, którzy współpracują i działają na rzecz sportu. Zachęcamy do korzystania z usług Foto Lab przy ulicy Zamkowej w Kruszwicy. Zapraszamy do śledzenia naszej strony aby uzyskiwać więcej informacji na temat organizacji, firm i partnerów, którzy z nami współpracują. - dodaje FA Kruszwica.

Studio Foto-Lab zlokalizowane jest w Kruszwicy, w powiecie inowrocławskim, na terenie  województwa kujawsko-pomorskiego. Na polskim rynku działa nieprzerwanie od 1997 roku.

 Na zdjęciach zawodnicy grupy II zgodnie z zaleceniami ćwiczą w składach sześcioosobowych

[ZT]11950[/ZT]

[ZT]11970[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop