Zamknij

Wioślarskie zmagania na Gople. Jak wypadają kruszwiczanie?

14:13, 12.09.2020 | AS, fot. Robert Januszek
Skomentuj
REKLAMA

Dziś i jutro na torze regatowym w Kruszwicy odbywają się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w wioślarstwie (13-14 lat. Wioślarze startują na dystansach 2000m i 1500m (odpowiednio kategoria młodzieżowa i młodzika).

- "W związku z obowiązującymi nadal obostrzeniami sanitarnymi na terenie obiektu klubu wioślarskiego Gopło Kruszwica w czasie rozgrywania Mistrzostw Polski Młodzików będą mogły przebywać jedynie startujące młodziczki i młodzicy oraz ich trenerzy, natomiast w czasie rozgrywania Młodzieżowych Mistrzostw Polski będą mogli przebywać jedynie startujące zawodniczki i zawodnicy kategorii młodzieżowej oraz ich trenerzy. Zawodniczki i zawodnicy po swoich mistrzostwach obowiązkowo będą musieli opuścić teren obiektu Klubu Gopło Kruszwica. Pomiędzy wyścigami Mistrzostw Polski Młodzików, Młodzieżowych Mistrzostw Polski każdego dnia następować będzie bezwzględna przerwa przeznaczona na dezynfekcję obiektu. W tym czasie wszyscy uczestnicy mistrzostw są zobowiązani do opuszczenia terenu Klubu Wioślarskiego GOPŁO Kruszwica" - brzmi oficjalny komunikat związany z COVID-19.

KW Gopło Kruszwica reprezentują dziś Patrycja Domalska, Martyna Chwalisz oraz Dagmara Godlewska i Kacper Dereziński. Jak wypadli kruszwiczanie?

Kacper Dereziński na jedynce w Mistrzostwach Polski Młodzików w wioślarstwie Kruszwica 2020 awansował do półfinału, który odbędzie się jutro rano o godzinie 8:00.

Udany start zaliczyły również dziewczęta. Dagmara Godlewska i Martyna Chwalisz w dwójce podwójnej młodziczek w wioślarstwie podczas Mistrzostw Polski Młodzikôw Kruszwica 2020

W biegu eliminacyjnym dziewczęta zajęły 2 miejsce i awansowały do jutrzejszego finału A o godz 9:15.

Organizatorem regat jest Klub Wioślarski GOPŁO Kruszwica pod nadzorem organizacyjnym i merytorycznym PZTW.  Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego jest Stefan Janeczek.

[POGODA]1599912741626[/POGODA]

[ZT]13278[/ZT]

(AS, fot. Robert Januszek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jaja

0 1

Gratulacje i powodzenia. Wioślarstwo to piękny z wielkimi tradycjami, sport elit, wyższych sfer i inteligencji. 23:02, 12.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz