Zamknij

Dziś Gopło Kruszwica rozpoczyna piłkarski sezon. Pierwszy pojedynek z Notecianką Pakość

08:55, 13.03.2021 | MP

W sobotę 13 marca o godzinie 14:00 w Pakości rozpocznie się mecz Notecianki z zawodnikami kruszwickiego Gopła. To pierwsze piłkarskie spotkanie w nowym sezonie.

Notecianka Pakość poprzednią rundę zakończyła na 2. miejscu z wynikiem 44 punktów. Łącznie odnotowała 14 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażkę. Pakościanie, jak podkreśla Klub Gopło Kruszwica, mogli pochwalić się najlepszą defensywą w lidze. Poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Kamila Kali.

- Jak informowaliśmy wcześniej ze pośrednictwem naszej strony, w trakcie przerwy zimowej do drużyny Gopła dołączyli Wojciech Springer (Cuiavia Inowrocław), Jakub Nowak (młodzieżowiec - Lider Włocławek) oraz Paweł Jędrzejczak (młodzieżowiec) jako wolny zawodnik. Nasz klub opuścił z kolei Arkadiusz Makowiecki, który został zawodnikiem Goplanii Inowrocław.  - informuje Klub Gopło Kruszwica.

Jesienią Gopło zdobyło łącznie 31 punktów i zajmuje miejsce 6. w ligowej tabeli.  Spotkanie Notecianki z Gopłem, jako arbiter główny poprowadzi Marcin Wódkowski z Bydgoszczy.

[ZT]15276[/ZT]

[ZT]15268[/ZT]

[ZT]15298[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%