Zamknij

Mają za sobą osiągnięcia sportowe. Sportowcy z Kruszwicy wyróżnieni

14:17, 25.03.2021 | AS
Skomentuj
REKLAMA

W 2021 roku na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Kruszwicy  nr XXX/290/2017 z dnia 23 lutego 2017 r. w sprawie ustanawiania i finansowania nagród za osiągnięte wyniki sportowe przyznane zostały nagrody Burmistrza Kruszwicy za wysokie wyniki sportowe osiągnięte w 2020 roku.

Poniżej publikujemy listę nagrodzonych.

Nagrodami Burmistrza Kruszwicy za wysokie wyniki sportowe osiągnięte w 2020 r., a tym samym godną promocję gminy Kruszwica uhonorowani zostali: Aleksandra Zuzanna Chmielewska (III m. w pchnięciu kulą – Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Magdalena Szczupak (II m. w skoku w dal – Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Dawid Wekwejt (II m. w skoku w dal – Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Jakub Żurawski (I m. w biegu na 60 metrów – Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Daria Dzierżawska (uczestnictwo w finale sztafety 4x100 metrów – Międzywojewódzkie Mistrzostwa); Jan Franciszek Olejnik (III m. w biegu na 200 metrów – Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Oliwier Paluszak (I m. w biegu na 60 metrów przez płotki - Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego); Zuzanna Kaczmarek (uczestnictwo w finale trójskoku kobiet (8 miejsce) - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski); Marta Małgorzata Sieradzka (II m. w skoku wzwyż - Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Lena Siedlecka (III m. w biegu na 200 metrów – Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Wojciech Bieganowski (III m. w biegu na 60 metrów - Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Aleksandra Kukuczka (uczestnictwo w finale sztafety 4x100 metrów - Międzywojewódzkie Mistrzostwa); Marta Wylandowska (uczestnictwo w finale sztafety 4x100 metrów - Międzywojewódzkie Mistrzostwa); Maciej Szymczak (III m. w biegu na 200 metrów przez płotki - Międzywojewódzkie Mistrzostwa); Szymon Rychczyński (II m. w biegu na 60 metrów - Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego); Kinga Maria Warmuz (uczestnictwo w finale - chód 3000 metrów w Międzywojewódzkich Mistrzostwach); Joanna Janeczek (II m. w kategorii czwórki bez sterniczki kobiet - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w wioślarstwie); Dagmara Godlewska (uczestnictwo w finale A dwójek podwójnych dziewcząt (V miejsce) - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski); Jerzy Leon Kowalski (III m. w kategorii mężczyzn wagi lekkiej - Mistrzostwa Europy na ergometrze); Artur Mikołajczewski (II m. w kategorii seniorzy - waga lekka - Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim); Martyna Wiśniewska (III m. w kategorii ósemki juniorów młodszych (sternik) - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych); Patrycja Domalska (II m. w kategorii 1xKA - Mistrzostwa Polski w sprincie wioślarskim); Dominika Domalska (II m. w kategorii 1xKJ - Mistrzostwa Polski w sprincie wioślarskim); Jakub Grodziski (II m. w kategorii 75 kg -Mistrzostwa Okręgu kadetów WOZB w boksie); Jarosław Ruczkowski, Oskar Rochucki, Kamil Adolski, Igor Klamecki, Bartłomiej Matyjasik, Mateusz Kaźmierski, Cezary Faligowski, Bartosz Cichocki, Jakub Milewski i Nikodem Dziwnik  (I m. w Wojewódzkiej lidze kadetów młodszych (do lat 15) w sezonie 2019/2020).

[ALERT]1616678148377[/ALERT]

[ZT]15467[/ZT]

[ZT]15400[/ZT]

 

(AS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%