Zamknij

Dyrektor Sportowy PZTW o Arturze Mikołajczewskim: Bardzo dobry bieg finałowy, przegrał tylko z bardzo mocnymi zawodnikami.

04:13, 16.04.2021 | DJ, fot. Julia Kowacic/ PZTW
Skomentuj
REKLAMA

Mistrzostwa Europy w Varese za nami. Podczas włoskich regat medal zdobył kruszwiczanin Artur Mikołajczewski. Dyrektor sportowy PZTW Bogusław Gryczuk ocenił występy wioślarzy oraz same przygotowania do imprezy.

- Koronawirus dał się nam we znaki. Większość reprezentantów już jest po przebytej chorobie. Do tego doszły kontuzje. To były najdziwniejsze mistrzostwa Europy. Nigdy regaty tej rangi nie odbywały się w pierwszej połowie kwietnia. Pojechaliśmy z załogami, które były niedotrenowane, a niektóre z nich w niepełnych składach. Wyniki w poszczególnych konkurencjach były bardzo dziwne, ponieważ osady, które nie mają jeszcze kwalifikacji olimpijskiej, są na innym etapie przygotowań.- powiedział w rozmowie dla PZTW, Gryczuk.

Dyrektor sportowy ocenił także występy wszystkich zawodników. Podczas włoskich regat brąz zdobył Artur Mikołajczewski.

- Gdy okazało się, że Jerzy Kowalski nie może wystartować, Artur wsiadł na jedynkę. Zawsze dobrze jeździł w tej konkurencji, w końcu to jego drugi medal mistrzostw Europy. Bardzo dobry bieg finałowy, przegrał tylko z bardzo mocnymi zawodnikami - dodał.

fot. Julia Kowacic/ PZTW

[ZT]15751[/ZT]

[ZT]15750[/ZT]

[ZT]15729[/ZT]
 

(DJ, fot. Julia Kowacic/ PZTW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%