Zamknij
REKLAMA

Zawodnicy KW Gopło Kruszwica powołani na zgrupowanie w COS OPO Wałcz przed Pucharem Świata w Lucernie

15:54, 07.05.2021 | MP
Skomentuj
REKLAMA

21-23 maja w Lucernie będzie miał miejsce II Puchar Świata w sezonie 2021. Przedstawiamy powołanych na zgrupowanie w COS OPO Wałcz przed tą imprezą.

Wcześniej (15-17 maja) w Lucernie odbędą się Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich. Wezmą w nich udział trzy polskie osady: jedynkarz Natan Węgrzycki Szymczyk, dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet (Jaclyn Stelmaszyk i Weronika Deresz) oraz dwójka bez sternika (Łukasz Posyłajka i Damian Józefowicz).

Reszta kadry przygotowuje się z kolei do II PŚ w Lucernie. Czwórka podwójna kobiet, która nie była w na I PŚ w Zagrzebiu, trenuje w Wałczu od 28 kwietnia.

Powołania na zgrupowanie w COS OPO Wałcz:

Wiosła długie mężczyzn
Brzeziński Marcin (WTW Warszawa) 5-16.05
Burda Mikołaj (RTW Lotto Bydgostia) 5-16.05
Szpakowski Michał (CWZS Zawisza Bydgoszcz) 5-16.05
Wilangowski Mateusz (Wisła Grudziądz) 5-16.05

Waga otwarta kobiet
Boruch Katarzyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 28.04-16.05
Chabel Monika (RTW Lotto Bydgostia) 5-16.05
Dittmann Joanna (RTW Lotto Bydgostia) 5-16.05
Gałek Izabela (RTW Lotto Bydgostia) 28.04-16.05
Kobus-Zawojska Agnieszka (AZS AWF Warszawa) 28.04-16.05
Michałkiewicz Olga (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 5-16.05
Sajdak Maria (AZS AWF Kraków) 28.04-16.05
Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz) 28.04-16.05
Wierzbowska Maria (RTW Lotto Bydgostia) 5-16.05
Zillmann Katarzyna (AZS UMK Toruń) 28.04-16.05

Wiosła krótkie mężczyzn
Barański Fabian (WTW Włocławek) 7-16.05
Biskup Mateusz (RTW Lotto Bydgostia) 7-16.05
Chabel Wiktor (Posnania Poznań) 7-16.05
Czaja Dominik (AZS AWF Warszawa) 7-16.05
Płomiński Piotr (WTW Warszawa) 7-16.05
Pośnik Szymon (AZS AWF Warszawa) 7-16.05
Ziętarski Mirosław (AZS UMK Toruń) 7-16.05

Waga lekka mężczyzn
Kowalski Jerzy (Gopło Kruszwica) 8-16.05
Mikołajczewski Artur (Gopło Kruszwica) 3-16.05
Piasecki Łukasz (AZS Szczecin) 3-16.05

Sztab
Buliński Piotr - Trener PZTW (3-16.05)
Jankowski Wojciech - Trener PZTW (5-16.05)
Kozłowski Michał - Trener PZTW (5-16.05)
Sycz Robert - Trener PZTW (7-16.05)
Urban Jakub - Trener PZTW (28.04-16.05)
Wojciechowski Aleksander - Trener PZTW (7-16.05)
Pietraszkiewicz Wojciech - Fizjoterapeuta (5-16.05)
Ryder Łukasz - Fizjoterapeuta (5-16.05)
Binkiewicz-Orluk Maria - Lekarz (10-16.05)
Nowak Martyna - Psycholog (5-11.05)

[ZT]16068[/ZT]


 

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MaxOnMaxOn

0 0

Wow 21:11, 09.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%