Zamknij

Upamiętnią zmarłego Patryka Kowalskiego. W Kruszwicy zagrają piłkarski turniej

11:34, 16.07.2021 | MP
Skomentuj

W niedzielę 25 lipca odbędzie się turniej piłkarski poświęcony pamięci Patryka Kowalskiego. Były zawodnik Gopła Kruszwica zmarł w ubiegłym roku w wyniku obrażeń jakich doznał w wypadku samochodowym.

Turniej jest poświęcony Patrykowi Kowalskiemu. Piłkarz był wychowankiem Zjednoczonych Piotrków Kujawski. W sezonie 2017/2018 występował w drużynie Startu Radziejów. 

Po etapie Radziejowa, 24-latek grał m.in. w Górnik Wierzbinku. Po rozpadzie drużyny seniorów, transferem przeszedł do Gopła Kruszwica. Wyjazd na studia połączył z trenowaniem w Liderze Swarzędz. We wrześniu 2020 roku ucierpiał podczas wypadku samochodowego i trafił do szpitala. Wkrótce potem zmarł.

Więcej o tej sprawie tutaj.

 W turnieju udział wezmą: KP "Gopło" Kruszwica, MLKS "Zjednoczeni" Piotrków Kujawski, Lider Swarzędz oraz byli zawodnicy Startu Radziejów. 

- Wszystkie kluby łączy kluczowy fakt - ich czynnym zawodnikiem był Śp. Patryk. Turniej rozegrany zostanie na bocznym boisku przy ul. Poznańskiej 17. Dla uczestników przygotowane zostały pamiątkowe gadżety i nagrody, a na wszystkich zainteresowanych czekać będzie gorący posiłek oraz deser - informują organizatorzy.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 25 lipca. 

[ZT]16900[/ZT]

[ZT]13618[/ZT]
 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%