Zamknij

Piłkarze z Racic z medalem

07:55, 01.10.2021 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 07:59, 01.10.2021

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Racicach podczas Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego 6-piłkarskich chłopców rocznika 2009 i młodszych zdobyli brązowy medal.

W turnieju finałowym rozgrywanym w Pakości rywalizowało 6 drużyn po dwie z Inowrocławia i Pakości oraz  z Gniewkowa i Racic . W finale zwyciężyli piłkarze z Gniewkowa przed zespołem z Pakości.

W meczu o trzecie miejsce uczniowie z Racic pokonali zespół z SP 4 z Inowrocławia. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Sebastiana Lewandowskiego z NSP w Racicach. Zawodników przygotował trener Jacek Jędrzejczak.

Skład drużyny z NSP w Racicach : Sebastian Lewandowski, Stanisław Mazurczak, Jakub Syrek, Mikołaj Osiński, Wojciech Kwiatkowski, Tobiasz Trojanowicz, Fabian Maturski, Kornel Ruszkiewicz, Cezary Caputa, Bartłomiej Rutkowski.