Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie sezonu piłkarskiego w Racicach

08:54, 21.12.2021 | .

W poniedziałek 20 grudnia w hali sportowej NSP w Racicach na ostatnim treningu w tym roku spotkały się drużyny młodzieżowe klubu „Nasz Dom” Racice. Młodych zawodników odwiedził na treningu święty Mikołaj.

Wizyta ta była dobrą okazją do podsumowania mijającego sezonu i wręczenia upominków zawodnikom. Pomimo pandemii w tle, był on dla naszego klubu wyjątkowo udany pod względem wyników sportowych. Przygotowania do sezonu poprzedził obóz sportowy w Olsztynie. Uczestniczyło w nim 32 zawodników. Drużyna Trampkarzy po wiosennym awansie do II ligi wojewódzkiej K-PZPN zajęła w rozgrywkach piąte miejsce, natomiast Młodzicy zmagania w III lidze zakończyli na czwartym miejscu.

[ZT]18524[/ZT]

Pierwsze doświadczenia na boiskach naszego regionu zdobywali także najmłodsi zawodnicy i zawodniczki z grupy orlików, którzy z powodzeniem rozgrywali swoje turnieje. Za rozwój młodych piłkarzy odpowiedzialni byli trenerzy Jacek Jędrzejczak i Robert Syrek. Sezon podsumował także dyrektor NSP w Racicach Paweł Śmiłowski. 

[ZT]18510[/ZT]

Był to ciężki, ale udany sezon. Z optymizmem patrzymy w przyszłość, dziękujemy sponsorom drużyn za wsparcie a zawodnikom i trenerom za zaangażowanie i wkład jaki wnieśli w rozwój oraz funkcjonowanie klubu. Piłkarzom wszystkich drużyn życzę w nadchodzącym sezonie wysokiej formy, zwycięskich meczów oraz wiele satysfakcji z uprawiania futbolu.  Do zobaczenia na zielonej murawie!

[ZT]18513[/ZT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%