Zamknij

Za nami Mistrzostwa Polski Juniorów w Kruszwicy [WYNIKI]

12:07, 19.07.2022 | dj, źródło PZTW
Skomentuj
REKLAMA

W weekend (15-17 lipca) w Kruszwicy odbyły się Enea Mistrzostwa Polski Juniorów w wioślarstwie. - Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Gratulujemy serdecznie wszystkim medalistom - podkreśla Polski Związek Towarzystw Wioślarskich.

W klasyfikacji punktowej (licząc wszystkie biegi) triumfowała LOTTO Bydgostia, drugie miejsce zajęła Posnania RBW Poznań, a trzecie - AZS UMK Toruń. W przypadku konkurencji męskich także wygrała LOTTO Bydgostia, drugie był AZS UMK Toruń, a trzecia była Posnania RBW Poznań. Natomiast wśród kobiet najlepsza była Posnania RBW Poznań, druga LOTTO Bydgostia, a trzeci - AZS UMK Toruń.

KOMPLET WYNIKÓW TUTAJ

Medaliści Mistrzostw Polski Juniorów 2022:

Jedynka juniorek

1. Posnania RBW Poznań (G. Stefaniak)2. AZS Szczecin (K. Kusiowska)3. WTW Warszawa (J. Facon)

Jedynka juniorów

1. AZS Wratislavia (M. Rańda)2. Posnania RBW Poznań (I. Czekanowicz)3. Drakkar Gdańsk (D. Gałęza)

Jedynka juniorek kategorii lekkiej

1. AZS Szczecin (M. Taczek)2. AZS UMK Toruń (A. Pawłowska)3. Posnania RBW Poznań (A. Hau)

Jedynka juniorów kategorii lekkiej

1. AZS UMK Toruń (M. Weichhaus)2. WIR Iława (M. Jeżyński)3. LOTTO Bydgostia (M. Jasiecki)

Dwójka bez sterniczki juniorek

1. AZS UMK Toruń (W. Lewandowska, W. Lipertowicz)2. LOTTO Bydgostia (W. Zawadzka, J. Oszczęda)3. WTW Włocławek (Weronika Klasińska, Wiktoria Klasińska)

Dwójka bez sternika juniorów

1. WTW Warszawa (A. Szkup, M. Kot)2. AZS UMK Toruń (I. Osiński, K. Tomczuk)3. BTW Bydgoszcz (D. Marciniak, P. Tykwiński)

Dwójka podwójna juniorek kategorii lekkiej

1. Posnania RBW Poznań (G. Nosal, A. Hau)2. LOTTO Bydgostia (M. Kocieniewska, A. Stypczyńska)3. BTW Bydgoszcz (O. Gawrysik, A. Kotopka)

Dwójka podwójna juniorów kategorii lekkiej

1. LOTTO Bydgostia (P. Pączka, K. Król)2. LOTTO Bydgostia (F. Lepeshov, M. Dziekoński)3. LOTTO Bydgostia (J. Hejna, K. Raszka)

Dwójka podwójna juniorek

1. AZS AWF Kraków (E. Szczęch, B. Stępień)2. WTW Włocławek (W. Zając, J. Gęsicka)3. AZS AWFiS Gdańsk (A. Warachewicz, A. Khlibenko)

Dwójka podwójna juniorów

1. WTW Włocławek/ Drakkar Gdańsk (P. Śliwiński, D. Gałęza)2. AZS AWF Kraków (D. Wędzicha, T. Hervet)3. AZS Szczecin (P. Bagniak, M. Kajtowski)

Czwórka podwójna juniorek

1. AZS Szczecin/AZS AWFiS Gdańsk/Posnania RBW Poznań/LOTTO Bydgostia (K. Kusiowska, A. Khlibenko, G. Stefaniak, N. Malicka)2. LOTTO Bydgostia (A. Stypczyńska, L. Pater, Z. Raczkowiak, N. Michalak)3. WTW Warszawa (M. Romaniuk, B. Dąbrowska, U. Kurek, J. Facon)

Czwórka podwójna juniorów

1. AZS AWFiS Gdańsk/AZS Wratislavia/Posnania RBW Poznań (J. Majewski, M. Rańda, I. Czekanowicz, J. Suszka)2. Posnania RBW Poznań (D. Wojciechowski, K. Lamperski, M. Pranke, O. Kaczmarek)3. BTW Bydgoszcz (F. Suproniak, F. Swobodziński, D. Marciniak, P. Tykwiński)

Czwórka bez sterniczki juniorek

1. AZS UMK Toruń (A. Barańska, N. Wyrzykowska, J. Hakobyan, K. Stałęga)2. WTW Warszawa (M. Romaniuk, B. Dąbrowska, M. Graczyk, U. Kurek)3. Posnania RBW Poznań (S. Sabur, Z. Kozłowska, J. Zwierciadłowska, A. Karaszewska)

Czwórka bez sternika juniorów

1. KTW Kalisz/ WTW Warszawa/AZS UMK Toruń (K. Senderacki, M. Kot, A. Wachnicki, M. Kozłowski)2. AZS AWFiS Gdańsk (F. Dobrzeniecki, J. Gertchen, S. Serafin, H. Guzy)3. Posnania RBW Poznań (N. Nowak, W. Lewandowski, K. Rodak, J. Borysewicz)

Czwórka ze sterniczką juniorek

1. LOTTO Bydgostia (D. Sikorska, L. Pater, Z. Raczkowiak, N. Michalak, A. Weinert)2. Posnania RBW Poznań (S. Sabur, Z. Kozłowska, W. Nowak, A. Karaszewska, Z. Cieśla)3. BTW Bydgoszcz (J. Kowalewska, O. Rodziewicz, M. Jóźwiak, M. Plucińska, M. Kałużna)

Czwórka ze sternikiem juniorów

1. LOTTO Bydgostia (T. Rybicki, M. Grochowski, M. Patalas, P. Janik, A. Miszczyk)2. AZS UMK Toruń (R. Zapałowski, J. Wielgus, C. Bajeński, M. Kardas, M. Wiśniewska)3. AZS AWFiS Gdańsk (F. Dobrzeniecki, J. Gertchen, J. Sawicki, J. Majewski, Z. Rzepka)

Ósemka juniorów

1. AZS UMK Toruń (C. Bajeński, I. Osiński, R. Zapałowski, J. Wielgus, K. Tomczuk, M. Kardas, A. Wachnicki, M. Kozłowski, M. Wiśniewska)2. LOTTO Bydgostia (M. Mikulski, K. Bandura, F. Szczepaniak, O. Franczak, M. Grochowski, M. Patalas, T. Rybicki, P. Janik, A. Miszczyk)3. LOTTO Bydgostia (K. Robaczewski, O. Czubak, P. Korcz, M. Zgórzyński, P. Szamlewski, I. Grzanka, A. Oelke, F. Olejnik, D. Szarafiński)

Ósemka juniorek

1. LOTTO Bydgostia/Zawisza Bydgoszcz/AZS UMK Toruń (W. Zawadzka, S. Bryk, W. Lewandowska, J. Oszczęda, N. Wyrzykowska. A. Barańska, J. Hakobyan, K. Stałęga, M. Wiśniewska)2. LOTTO Bydgostia (K. Paul, M. Urbańska, M. Echaust, Z. Czerwińska, M. Gil-Pilarska, M. Olszewska, M. Kocieniewska, D. Sikorska, A. Weinert)3. MKS Dwójka Warszawa (H. Zawiślak, M. Laskus, A. Kilińska, B. Zembrowska, J. Borkowska, M. Deptuła, J. Rogiewicz, W. Krawczyk, Z. Szumowska)

[ZT]20862[/ZT]

[ZT]20854[/ZT]

[ZT]20834[/ZT]

 

(dj, źródło PZTW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

XXXXXX

2 1

Kruszwica - zero. Udostępnili jezioro. :) 14:30, 19.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%